loading

Dla warsztatów

Firma KIMSID sprzedaje wysokiej jakości produkty chemii samochodowej, które znajdują swoje zastosowanie w różnych dziedzinach motoryzacji. Nasi klienci, bezsprzecznie, uzyskają u nas miłą oraz profesjonalną obsługę, mogą liczyć także na wiele atrakcyjnych promocji oraz rabatów. Ponadto możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, które zdobyliśmy w trakcie przeprowadzania badań rynkowych oraz owocną współpracą z szeregiem cenionych firm, zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów.

Oferujemy szeroką gamę produktów chemicznych, zarówno dla mniejszych, jak i większych warsztatów samochodowych. Proponujemy Państwu m.in. takie produkty jak: profesjonalne preparaty przeznaczone do mycia bardzo zabrudzonych powierzchni warsztatowych i różnego rodzaju urządzeń,

płyny eksploatacyjne, najlepsze na rynku pasty i żele do mycia rąk, pro-ekologiczne specyfiki służące myciu karoserii samochodowych, aerozole techniczne, rękawice robocze, art. BHP, sorbenty, środki smarujące, pełen asortyment kosmetyków samochodowych czy akcesoria techniczne.

Ciekawostka samochodowa: Wyrazu samochód zaczęło się używać w czasach II Rzeczypospolitej. Zostało bowiem wybrane podczas konkursu na słowo mające określić automobil. Termin ten wywodzi się od słów „sam” i „chód”, czyli pojazd, który może się poruszać w sposób samodzielny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty produktów.

AdresKielce, ul. Aleja Na Stadion 50

Tel./Fax+41 341-74-68

E-mailinfo@kimsid.pl