loading

Dla przemysłu

Przemysł, jak zapewne Państwo wiedzą, jest działem produkcji materialnej, w którym z dużym natężeniem, zachodzą procesy wydobywcze wielorakich zasobów przyrody, mające na celu dostosowanie ich do ludzkich potrzeb. Wszystko to odbywa się praktykując podział pracy i odpowiednią pomoc maszyn.

A oto najważniejsze funkcje przemysłu:

  • produkcyjna – polegająca na pozyskiwaniu dóbr i przetwarzaniu ich do użytku
  • społeczna – zapewnienie miejsc pracy, rozwoju techniki produkcji, a także polepszenie ogólnych warunków życia
  • przestrzenna – umożliwienie rozwoju miast, przyspieszenie urbanizacji oraz dostosowanie środowiska do potrzeb człowieka
  • ekonomiczna – która polega na produkcji wielorakich dóbr i energii lub na wydobywaniu surowców mineralnych.

Firma KIMSID trudni się sprzedażą chemii przemysłowej. Specjalizujemy się zwłaszcza w rozwiązaniach pro-ekologicznych. Sporządzamy produkty chemiczne z myślą o takich przemysłach, jak: budowlany, motoryzacyjny, metalowy, górniczy, rolniczy i hutniczy, nie zapominając równocześnie o mniejszych lub większych gospodarstwach domowych.

Usługi handlowe świadczymy klientom tak samo polskim jak i zagranicznym. Dzięki odpowiednim kontaktom możemy w pełni świadomie zagwarantować wysoką jakość naszych produktów.

Oferujemy Państwu m.in: preparaty myjące urządzenia przemysłowe, pasty i żele do mycia rąk, aerozole techniczne, płyny eksploatacyjne, rękawice robocze, art. BHP, plastyfikatory SID, czyściwo przemysłowe, sorbenty oraz inne akcesoria techniczne.

A to wszystko w atrakcyjnych cenach!

AdresKielce, ul. Aleja Na Stadion 50

Tel./Fax+41 341-74-68

E-mailinfo@kimsid.pl