loading

O firmie

Przedsiębiorstwo KIMSID zajmuje się sprzedażą art. chemii przemysłowej oraz samochodowej. Przeprowadzane, przez wysokiej klasy specjalistów, szeregi badań marketingowych i rynkowych mają na celu ulepszanie sprzedawanych produktów. Specjalnością spółki są rozwiązania pro-ekologiczne dla produktów chemicznych, sporządzanych z myślą o takich przemysłach, jak: metalowy, górniczy, hutniczy, budowlany, motoryzacyjny, rolniczy, a także dla gospodarstw domowych.

Klienci firmy KIMSID zdecydowanie mogą liczyć na miłą, ale przede wszystkim profesjonalną obsługę, a także na mnóstwo atrakcyjnych promocji oraz akcji marketingowych. Grupa menadżerów sprzedaży zawsze służy pomocą w sprawach technicznych, a także udziela wszelkich informacji na temat zamówień i produktów oraz ich prezentacji.

KIMSID może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas badania rynku oraz współpracy z szeregiem cenionych firm. Pozwoliło nam to stworzyć środki, które cieszą się uznaniem i dają niesamowitą satysfakcję naszej klienteli.

Sprzedawane przez nas produkty odpowiadają wymaganiom i spełniają konkretne cele umożliwiając stosowanie m.in. w czyszczeniu, konserwacji i smarowaniu różnego typu powierzchni, a nasza chemia samochodowa znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach motoryzacji.

Nasze produkty są najwyższej jakości!
Oferujemy mnóstwo sezonowych rabatów i całorocznych promocji, co sprawia, że nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne!

AdresKielce, ul. Aleja Na Stadion 50

Tel./Fax+41 341-74-68

E-mailinfo@kimsid.pl